בניינים

מדוע כדאי להשקיע בעיצוב פנים בפרוייקטים יוקרתיים

כשאנחנו רוכשים דירה בפרויקט נדל"ן "רגיל", אז באופן טבעי, אנחנו ננסה להשתמש בכל המשאבים שעומדים לרשותנו על מנת לייעל אותה כמה שיותר, אנחנו ננסה לעשות את המקסימום על מנת שהדירה תיראה הכי יפה שאפשר, על כן אנחנו נשתמש בשירותי עיצוב פנים, נבחר ריהוט מתאים, נשקיע בפרטים שונים שיכולים לעזור לעיצוב המקום ועוד.

כשאנחנו רוכשים דירה בפרויקט שנחשב יוקרתי, עולה שאלה האם אנחנו צריכים להשקיע את אותו מאמץ (סביר להניח בעלויות יותר גבוהות), על מנת לעצב את הדירה כפי שאנחנו רוצים שהיא תיראה, או שמא אנחנו צריכים להשתמש במוטיבים על פיהם נבנתה הדירה, כלומר להשאיר אותה טבעית לחלוטין, מבלי לשנות דבר בעיצוב שלה.

צריך לומר, בדרך כלל בפרויקטים יוקרתיים, עיצוב סלון וכן עיצובים חדרים אחרים הוא חלק בלתי נפרד מתוכנית התכנון והבנייה. כלומר, לרוב, עלות הנכס כוללת גם אלמנטים מסוימים של עיצוב. אנחנו יכולים, במקרים רבים, להוסיף על העלות הרגילה אם אנחנו רוצים לבצע שינויים שמותאמים עבורנו באופן אישי.

כשאנחנו ניגשים לתהליך של עיצוב סלון בפרויקט יוקרתי, זה לא נובע אך ורק מתוך מחשבה על כך שאנחנו רוצים שהסלון שלנו יהיה מעוצב באופן כזה שאנחנו נהנה לשהות בו, נוכל להשתמש בו בצורה יעילה, וכן בשביל שהאורחים אשר מגיעים אלינו יתרשמו ממנו. יש לכך סיבות נוספות אותן אנחנו נציג בהמשך המאמר.

לפני כן נציין, עיצוב סלון כמו עיצוב של חלקים אחרים בבית, תלוי כמובן בלא מעט משתנים, בין אם זה סוג המבנה, גודל המבנה, האופן בו הוא מתחלק (חלוקת החדרים והגודל שלהם), כיווני אוויר, מספר הפתחים החיצוניים שיש בו (משפיע על סוג התאורה שנתקין בבית), מספר הדיירים במבנה, הגיל שלהם ועוד.

מדוע משתלם להשקיע בעיצוב פנים בפרויקט יוקרתי

כאמור, הסיבה העיקרית שבגללה אנחנו נרצה להשקיע בעיצוב פנים ובפרט עיצוב סלון בפרויקט יוקרתי, היא בשביל שנוכל להתאים את המבנה לצרכים שלנו באופן אופטימאלי. בשביל שנוכל למצות עד תום את היכולות והיתרונות של המבנה. אנחנו לא נרצה להשקיע כסף רב ברכישת מבנה מבלי לנצל את הפוטנציאל שלו עד תומו.

אנחנו צריכים לזכור עיצוב סלון זה לא רק עניין אסתטי, זה גם עניין טכני, עניין של ניצול יתרונות באופן אופטימלי לשימוש נכון במבנה.

סיבה אחרת טומנת בחובה מחשבה לטווח ארוך. אם אנחנו נרצה ביום מן הימים, למכור את הנכס הרי שיהיה לנו הרבה יותר קל לעשות זאת כשאנחנו יכולים להציג מבנה מעוצב היטב. אומנם, ייתכן מאוד שהדיירים אשר ירצו לרכוש את המבנה, יבקשו לעצב אותו מחדש. אך ברגע שהם ייראו את הפוטנציאל שטמון בו, וכיצד אנחנו ניצלנו אותו בצורה חכמה, זה יקל עלינו על תהליך המכירה ויאפשר לנו לגבות מחיר מתאים לערך הנכס.

השאר פרטים ונחזור בהקדם:

הפרויקטים שלנו
selected הצג הכל unselected
Ybox נדל"ן
חברה ציבורית
unselected
Ybox השקעות
חברה פרטית
הבא
הקודם