בניינים

כל היתרונות בקניית בית בפרויקט חדש

קניית בית היא עסקה יקרה ומשמעותית, שחשוב לעשותה בתבונה ובשיקול דעת. הדירה או הבית אותם תרכשו יהיו משכנכם במשך שנים רבות, ובין כותליהם יתעצבו חייכם וחיי בני משפחתכם. קיימות מספר אפשרויות רכישה: ניתן לקנות בית מיד שנייה, לבנות בית בבנייה פרטית, להצטרף לפרויקט בבנייה מרוכזת, או לרכוש בית בפרויקט מתקדם, המנוהל מתחילתו ועד סופו על ידי חברת בנייה מקצועית ומנוסה. לפניכם מספר סיבות שבגינן כדאי לרכוש בית בפרויקט מגורים חדש.

סטנדרטים גבוהים מן המסד ועד הטפחות

כאשר אתם רוכשים בית בפרויקט מגורים של חברה מנוסה ומקצועית כמו חברת YBOX, אתם יודעים שהבנייה היא איכותית מן המסד ועד הטפחות, שחומרי הגלם הם הטובים ביותר, ושבעלי המקצוע שעבדו בפרויקט הם אמינים ומנוסים. שלא כמו בניינים קיימים, בהם אינכם יודעים אילו צרות ארכיטקטוניות ואחרות מחכות לכם בין כותליהם, או בנייה על ידי קבלנים לא מוכרים. בית שנבנה בפרויקט מתקדם והוא חדשני ואיכותי מן הבסיס ועד הגג, וקיים פיקוח צמוד על הבנייה בכל שלביה.

כל מה שנחוץ לדיירים

הגישה הרווחת כיום בתכנון פרויקטים חדשים של מגורים היא לתת מענה תכנוני לכל צורכי הדיירים העתידיים. הודות לכך, דיירי הפרויקטים המתקדמים של ימינו נהנים ממגוון שירותים, החל מחניות מרווחות ומרפסות שמש, עבור דרך לובי מתוחזק ושמור, וכלה באזורים ירוקים ובפיתוח סביבתי מתקדם. בפרויקטים אלו, הדיירים נהנים מאזורים ציבוריים בין הבניינים במתחם המגורים, בהם ניתן לשהות ברווחה בחוץ וליהנות מן האוויר הצח, מגינות ומדשאות מטופחות ומקולות הטבע והציפורים. כאשר חברה כמו YBOX מתכננת פרויקט חדש, נלקחים בחשבון מיקום הפרויקט, הגישה לשירותים בסביבת הפרויקט, ומתקנים שנחוצים לדיירים, ואיכות החיים העתידית שלהם. התוצאה היא בניינים שמספקים לדייריהם ביטחון ואיכות חיים בכל גיל.

אוכלוסייה מגוונת

סביבת מגורים אידיאלית היא כזו הכוללת מגוון אוכלוסיות, החל מזוגות צעירים וסטודנטים, עבור דרך משפחות עם ילדים בגילאים שונים, וכלה בפנסיונרים. פרויקטים של מגורים כוללים מגוון דירות בנות שניים עד ארבעה חדרים, וכן דירות פנטהאוז ודירות גן, כך שכל אחד יכול למצוא בהם את הדירה שמתאימה לו. בדרך זו דיירי הבניינים נהנים מקהילה אנושית רב גילית ומגוונת, כפי שהיה בתרבות האנושית מאז ומעולם.

שלבי ביניים

לעתים קורה שהדירה החדשה בפרויקט מוכנה לאכלוס כמה שבועות לאחר מועד פינוי הדירה הישנה, ובעבר מקרה כזה היה מהווה מכשול שקשה היה לעבור. כיום חברות שונות מספקות שירותי אחסון תכולת דירה בראשון לציון, חיפה, תל אביב ובכל הארץ לזמן קצר, מה שנותן פיתרון מושלם לבעיה זו.

השאר פרטים ונחזור בהקדם:

הפרויקטים שלנו
selected הצג הכל unselected
Ybox נדל"ן
חברה ציבורית
unselected
Ybox השקעות
חברה פרטית
הבא
הקודם