בניינים

התפתחות של העיר בת ים בשנה בשנים האחרונות – עיר בתנופה אדירה

יש הרבה מאוד ערים שעשו קפיצה גדולה מאוד בשנים האחרונות והעיר בת ים היא בהחלט אחת הערים הבולטות בתחום. מי שביקר בעיר בת ים לפני כעשר שנים ומבקר בה שוב היום יראה לנגד עיניו עיר בתנופה, עיר שנראית אחרת לחלוטין, עיר שפשוט עושה חשק לעבור ולהתגורר בה עוד היום. העיר לא רק עשתה שינוי משמעותי בכל הקשור לבניינים הגבוהים והחדשים שנבנו בה או בכל מה שקשור לשיפור החזות של העיר אלא גם בתחומים חשובים אחרים כמו תחום החינוך שעשה שינוי משמעותי וגם תחום הבילוי והפנאי כאשר בעיר נפתחו מקומות בילוי חדשים ומרתקים עבור הילדים ועבור המבוגרים.

הטיילת של בת ים – היהלום שבכתר

עיר שיש בשטחה חוף ים היא מלכתחילה עיר מהנה יותר ומושכת יותר אבל לא בושה לומר שכפי שנראתה הטיילת של בת ים בשנים עברו זה היה פחות מהנה להגיע דווקא לטיילת של בת ים. בשנים האחרונות הטיילת עברה שדרוג רציני, החיבור לטיילת של ראשון לציון בהחלט עשה את העבודה ותרם רבות לעיר בת ים. אנשים רבים מגיעים לטיילת מדי יום ומדי סוף שבוע (לא רק תושבי העיר) ונהנים מאווירה אחרת לגמרי, מספסלים נוחים המשקיפים על הים ומשטחי בילוי ומשחקים למבוגרים וגם עבור הילדים. אין ספק שהטיילת של בת ים היא היהלום שבכתר של העיר, כאשר הטיילת נראית כל כך טוב כל העיר הופכת להיות מדהימה הרבה יותר.

השינוי שחל בעיר מבחינה החינוך

כולנו מכירים את הבדיחות הקבועות על העיר בת ים, בדיחות שכוללות סיפורים לא מחמיאים על האנשים שלא בהכרח היינו שמחים לפגוש בסמטא חשוכה. מי שמעורב בשינוי שעברה בת ים יודע היטב שהיום רמת הפשיעה בעיר ירדה בצורה משמעותית ותחום החינוך נמצא בראש סדר העדיפויות של מקבלי ההחלטות. העיר קולטת מדי שנה תושבים שמגיעים מהערים הסמוכות ובכך הופכת את בת ים לעיר אטרקטיבית ומיוחדת שכבר מזמן לא קשורה לסטיגמה של פעם. את ההצלחה הגדולה בתחום החינוך מומלץ לזקוף לזכות מקבלי ההחלטות כאשר גם לתושבים יש כמובן חלק גדול בשינוי שנעשה בעיר.

מגדלים ענקיים שצצים כמו פטריות אחרי הגשם

גם מבחינת הנדלן העיר נמצאת בתנופה שלא הייתה כמותה כבר שנים ארוכות. בניינים גבוהים ומרשימים נבנים בכל פינה בעיר וביחס למחירים בערים שליד כמו ראשון לציון או תל אביב אז אפילו אפשר להגיד שמדובר בדיור בר השגה. שיפוץ בניין ישן או שיפוץ חיצוני לבניין הפכו להיות חלק מהפעולות היום יומיות בעיר, אומנם עדיין ישנם בתים ובניינים ישנים אבל ככל שימשיך תהליך הבנייה גם הם ייעלמו לאט לאט מהנוף של העיר בת ים. גם שיפוץ פנימי לבניין כזה או אחר מורגש מאוד בעיר, האנשים משקיעים כל אחד בבניין שבו הם גרים והופכים את העיר ליפה יותר ומושקעת יותר.

השאר פרטים ונחזור בהקדם:

הפרויקטים שלנו
selected הצג הכל unselected
Ybox נדל"ן
חברה ציבורית
unselected
Ybox השקעות
חברה פרטית
הבא
הקודם