בניינים

האם השקעה בעיצוב פנים של נכס חדש כדאית?

מזל טוב! קניתם דירה בפרויקט חדש. עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם האם כדאי להשקיע בעיצוב הפנים שלו. גם אם מדובר על דירה שקניתם לעצמכם וגם אם מדובר בדירה להשקעה התשובה היא חד משמעית כן, כמובן שבמידה ויש לכם את הכסף לעשות זאת. משיחות עם מתווכים רבים נשמע שסוד הקסם של צמד המילים "דירה משופצת" אכן פועל בצורה יוצאת דופן על קהל הרוכשים והמשכירים של הדירות ומעלים את הדרישה והביקוש אליה באופן קריטי.
קיים יחס ישיר בין היקף ההשקעה הכספית ומידת התמורה הכלכלי ובנוסף לרווח החומרי, ישנן תועלות נוספות אשר חיבורן יחד מעלה את רמת החיים בדירה. בהמשך נדבר על השפעת עיצוב פנים בנכס בפרויקט חדש להעלאת ערכו, השקעה שבאופן מובהק תחזיר את עצמה ודרכים שונות להשקעה בקורלציה לתקציבים נמוכים יותר.

מהם האזורים החשובים ביותר לעיצוב והשקעה בבית?

כל מעצב פנים טוב יגיד לכם שהאזורים החשובים ביותר הם המטבח והמקלחת. אלה הם האזורים שמושכים את תשומת הלב של אנשים, מכיוון שבמטבח והאמבטיה רוב הריהוט אם לא כולו, הוא קבוע וכאשר מראים את החללים האלה כשהדירה כמעט ריקה או ריקה לגמרי הם אלה שנשארים. עיצוב פנים הבית, משפיע מאוד על מחיר הנכס ולכן מאוד מומלץ להיעזר במעצב פנים שיעשה עבודה טובה על שני החדרים האלו.

האם עיצוב ידיות ארונות המטבח והדוש יעלו את ערך הנכס?

כל שינוי בין אם גדול או קטן, פרזול, קישוט ושיפור בעיצוב הבית יכול להעלות את ערך הנכס. האופציה ליצור רושם בעזרת השינויים האלו היא מצוינת, כאשר אנחנו מסתכלים על כל אותם הפרטים הקטנים, בספירה הכללית ניתן לראות כי ההתרשמות מהדירה משתנה בהתאם להקפדה ושימת הלב על אותם פרטים, כמו ידיות דקורטיביות, דלתות מעוצבות, אבזור מרשים במקלחת ובמטבח, כל אלה יוצרים שינויים משמעותיים יותר זכרו, עיצוב פנים הוא לא כמה אתם משקיעים אלא איפה אתם משקיעים.

כיצד תבצעו מכירה איכותית בעזרת שיפוץ ועיצוב פנים

בדירות ריקות, ואת זה יגיד לכם כל מעצב פנים, אף פעם לא מראים דירה ריקה לגמרי. חשוב מאוד לרהט, לקשט ולעצב את הדירה בטוב טעם, בין אם אתם גרים בדירה ובין אם לא, ההשקעה בריהוט יוצרת מרכיב נוסף של גירוי בתחום עיצוב פנים הדירה ומביאה את השוכר להרגשה ביתית, חמימה, נעימה ולבבית הרבה יותר מאשר בבית ריק, קר ומנוכר. שטיחים מעוצבים, וילונות, כיסויי מיטה מעוצבים וכל מה שתוכלו (או מעצב הפנים שלכם) לחשוב עליו. זה הטיפ הטוב ביותר שנוכל לתת לכם כדי שתוכלו למכור את הנכס החדש שלכם.

ומה לגבי דירה בפרויקט חדש שמיועדת לכם?

כמו שציינו בתחילת המאמר, גם בכניסה לדירה חדשה המיועדת לכם, כדאי להתייעץ עם מעצב פנים. עיצוב פנים משפיע מאוד על האווירה בבית, ולא נותן רק יופי אלא עושה את החללים והחפצים בהם ליותר פרקטיים.

השאר פרטים ונחזור בהקדם:

הפרויקטים שלנו
selected הצג הכל unselected
Ybox נדל"ן
חברה ציבורית
unselected
Ybox השקעות
חברה פרטית
הבא
הקודם