בת ים כחלופה לתל אביב

center-pool
הקרבה לים, הביקוש הרב, התשואה המובטחת, הסמיכות לתל אביב והרכבת הקלה שבדרך – כל אלה ועוד הופכים את בת ים לפרבר הכי מבוקש באזור תל אביב: עוד ועוד אנשים רואים בבת ים אלטרנטיבה למגורים בעיר הגדולה ורוכשים בה נדל"ן למגורים או להשקעה. כל הסיבות לגור בבת ים ולהרגיש תל אביב – במאמר שלפניכם.

בכל בירות העולם נדחקים תושבי ערי הבירה והערים המרכזיות אל פרברי העיר. זהו תהליך טבעי ומתבקש. מרכזי הערים מאכלסים עסקים, מקומות בילוי ובתי מסחר, ותושבי העיר מעדיפים להתרחק מהמרכז, להתמקם בפרברים וליהנות מהיתרונות של העיר הגדולה מבלי לסבול מהחסרונות הרבים שמגורים בה מביאים עימם. מגמה זו מתבססת ומתרחבת גם בישראל: רבים מהזוגות הצעירים מוותרים על מגורים בעיר הגדולה ומעדיפים לגור בקרבת מקום. רבים מהם בוחרים דווקא בבת ים ורואים בה אלטרנטיבה נהדרת, הן למגורים והן להשקעה. מדוע? מה הופך דווקא את בת ים למקום מגורים מועדף?

 

בבת ים ניתן לקבל את תל אביב ללא חסרונות

דמיינו לכם את כל הכיף של תל אביב בלי המדרכות הצפופות, בלי בעיות החניה, הפיח, הצפיפות והלכלוך ובלי המחירים הבלתי אפשריים. כל זה קיים בבת ים, שם ניתן לגור בעיר נעימה, ליהנות מאיכות חיים גבוהה ועדין להרגיש בעיר הגדולה. כבר היום, ובוודאי בעתיד הקרוב – בזכות הרכבת הקלה, ניתן להגיע בקלות ובמהירות ללא פקקים הישר מבת ים לתל אביב.

 

בבת ים יש… ים

מוקד משיכה מרכזי של בת ים אשר משפר את איכות החיים של התושבים הוא ללא ספק חופיה המדהימים של בת ים. במחירים סבירים בהחלט תוכלו גם אתם לגור על המים, ליהנות מהבריזה ולצפות בשקיעה מבלי לפשוט את הרגל. על קו חופה של בת ים מוצעות למכירה דירות יפות בבניינים מרובי קומות, במחירים נמוכים משמעותית מדירות בקרבת חוף ימה של תל אביב.

 

שירותים ומתקנים לרווחת התושבים

בת ים כבר מזמן שיפרה את תדמיתה ונחשבת לעיר נעימה ומזמינה, ידידותית למשפחות, בה ניתן לקבל כל מה שנחוץ לחיים בריאים ומאושרים. עיריית בת ים עושה מאמצים כבירים לספק את התשתיות הנחוצות לרווחת התושבים. העיר כוללת מרחבים ציבוריים רבים מטופחים ומוסדות קהילתיים איכותיים; העיר מנוקדת בפינות לפנאי ולתיירות, בחופים נהדרים ובנוף מזמין, ותושבי בת ים נהנים משירותים נחוצים זמינים ברמה גבוהה.

 

בגלל החינוך

מערכת החינוך בבת ים משפרת באופן מתמיד את תדמיתה ואת הישגיה – בבת ים נרשמים בכל שנה הישגים נהדרים של התלמידים המתחנכים במוסדות השונים בעיר. הזרמת תקציבים, גיוס כוח אדם מובחר והצבת מערכת החינוך בראש מעייניהם של קברניטי העיר כבר הוכיחו את יעילותם ואת תרומתם. לא בכדי קטפה בת ים את פרס החינוך הארצי על הובלת פיילוטים מהפכניים בתחום החינוך, ובעיר גם פועל ומטופח מרכז מצוינות מוביל. גם בתחומי התרבות והאמנות בת ים מיתגה את עצמה מחדש – בעיר נוסד בית לאמנים, נחנך מוזיאון לאמנות עכשווית, הוקמו מכוני אמנות ותרבות ובעיר מתקיימים פסטיבלים ואירועי תרבות.

 

תשואה גבוהה

הנדל"ן בבת ים הופך בזכות כל הסיבות הללו למבוקש. גם מי שמחפש נדל"ן להשקעה בלבד, יפעל בחוכמה אם יבחר להשקיע דווקא בבת ים ולרכוש היום נכס במחירים סבירים, רגע לפני שאלה יאמירו וירקיעו שחקים, וכך תתאפשר תמורה נאה להשקעה כלכלית מוצלחת.

 

ואם כל זה אינו מספיק – אז אפשר גם לבלות בבת ים

שכחו מפרבר מנומנם ומעיר צווארון כחול שחוקה ועייפה, בת ים מודל 2016 בואכה 2017 היא עיר עם מתחמי בילוי פעילים לצעירים ולמשפחות, יש בה מסעדות טובות, היכלי תרבות, פסטיבלים ולא מעט מרכזי קניות.

לסיכום, בבת ים אפשר לחיות בזול ולקבל איכות חיים גבוהה: חינוך איכותי, תרבות שוקקת, שירותים מתקדמים, קרבה לים – וכל אלה מבלי לוותר על מנעמיה של העיר הגדולה הנמצאת במרחק קפיצה קלה.

השאר פרטים ונחזור בהקדם:

הפרויקטים שלנו
selected הצג הכל unselected
Ybox נדל"ן
חברה ציבורית
unselected
Ybox השקעות
חברה פרטית
הבא
הקודם