בניינים

YNET: ועדת חקירה: לאחד את בת ים עם ת"א

קרדיט: פורסם בתאריך 04/12/2016 – שם הכותב: רעות רימרמן, אתר YNET – קישור לכתבה לחצו

ועדה שהקים משרד הפנים לבחינת מעמדה המוניציפלי של בת ים ממליצה לאחד את העיר תל אביב-יפו עד נובמבר 2018. שר הפנים, אריה דרעי, ימתין להתייחסות ראשי הרשויות הנוגעים בדבר, בטרם יכריע בסוגייה

 

ועדת חקירה: לאחד את בת ים עם ת"א ועדה שהקים משרד הפנים לבחינת מעמדה המוניציפלי של בת ים ממליצה לאחד את העיר תל אביב-יפו עד נובמבר 2018. שר הפנים, אריה דרעי, ימתין להתייחסות ראשי הרשויות הנוגעים בדבר, בטרם יכריע בסוגייה רעות רימרמןפורסם: 04.12.16 , 15:16 ועדת החקירה לבחינת מעמדה המוניציפלי של בת ים ממליצה לאחד את העיר עם תל אביב-יפו עד נובמבר 2018. כך עולה מהמלצות הוועדה, בראשותו של ראש עיריית אשקלון לשעבר, בני וקנין, שהוגשו למ"מ מנכ"ל משרד הפנים, מרדכי כהן. האיחוד יתבצע בכפוף להקמת מינהלת שתכין את התשתית לאיחוד.

 

ר הפנים, אריה דרעי, טרם קיבל את ההמלצות, והוא ממתין להתייחסות ראשי הרשויות הנוגעים בדבר. רק לאחר מכן, יקבל דרעי את ההמלצות ויכריע בסוגיה.

מדובר בוועדת חקירה לבדיקת איחוד עיריית בת-ים עם עיריית תל אביב-יפו או עם עיריית ראשון לציון ועיריית חולון או חלוקת הכנסות בין העיריות תל אביב-יפו, ראשון לציון וחולון לבין בת-ים. הוועדה המליצה ברוב חבריה, 4 מתוך 5 חברים, לבצע מהלך של איחוד בין עיריית בת-ים ועיריית תל אביב-יפו.

 

בטווח הביניים, עד לאיחוד וכדי לשמור על איזון תקציבה השוטף של עיריית בת-ים, המליצה הוועדה על מתווה בעל שלושה מרכיבים:

1. חלוקת הכנסות שנתית של עיריית תל אביב-יפו לעיריית בת ים בהיקף של 30 מיליון שקל מארנונה ממשלתית, עד למועד האיחוד.

2. הקצאת מענק ממשלתי מיוחד בהיקף של 30 מיליון שקל, עד למועד האיחוד.

3. ביצוע תהליך התייעלות של עיריית בת-ים בהיקף של 20 מיליון שקל.

קרדיט: פורסם בתאריך 04/12/2016 – שם הכותב: רעות רימרמן, אתר YNET – קישור לכתבה לחצו

 

השאר פרטים ונחזור בהקדם:

הפרויקטים שלנו
selected הצג הכל unselected
Ybox נדל"ן
חברה ציבורית
unselected
Ybox השקעות
חברה פרטית
הבא
הקודם