קו רקיע של עיר

המעפילים 4 – כפר סבא

כפר סבא

לא מסומן
Ybox נדל"ן
חברה ציבורית
לא מסומן
Ybox השקעות
חברה פרטית
המעפילים 4 – כפר סבא
איש שותה קפה
אודות הפרויקט

אודות הפרויקט

הבניין ברחוב המעפילים 4 בכפר-סבא מתחדש: מלבד חיזוק הבניין, שיפוץ הדירות הקיימות והרחבתן יתווספו לבניין 3 קומות מגורים חדשות, כאשר בקומת הקרקע תיפתח קומת מסחר לטובת הדיירים והתושבים בסביבה. תמהיל הדירות מגוון ומתאים לדיירים בכל שלבי חייהם, בין אם מדובר בזוגות צעירים ובין אם מדובר במשפחות. בבניין דירות בנות 3,4 ו-5 חדרים, כמו גם פנטהאוז, כולן מצוידות בחנייה צמודה.

 

על העיצוב הופקדו באו אדריכלים, המתמחים בפרויקטי התחדשות עירונית וחולשים על רבים מהפרויקטים הללו באזור השרון. החזון של באו אדריכלים דוגל בגישה לפיה הרחבת שטחי הדירות היא רק חלק מההתחדשות, ועליה הוא מוסיף שאיפה לשדרג את איכות החיים של הדיירים ולהעניק להם דירה בסטנדרט בנייה גבוה וחדשני.

 

לא רבות הדירות למכירה בכפר-סבא שנהנות מכל-כך הרבה יתרונות: הבניין ממוקם במרכז העיר, צמוד לרחוב הראשי, רחוב ויצמן, והוא בעל אופי ירוק ושקט. במיקום מעולה וקרוב לכל מה שצריך בשביל לחיות טוב, ובצמידות למוסדות החינוך וציבור בעיר, זה המקום למי שמחפש דירות בכפר סבא. כפר סבא, שמגדירה את עצמה "העיר הירוקה", נאמנה למוטו שלה וגם מיישמת אותו במגוון תכניות בנייה ירוקה, מיחזור וקיימות. העיר מצטיינת גם בחינוך ירוק, ובחינוך בכלל: בעיר מגוון מוסדות חינוך מובילים, מגני ילדים ועד תיכון. כפר-סבא נהנית מדירוג סוציו-אקונומי גבוה שמתבטא באיכות החיים של תושביה, ולכן היא מבוקשת במיוחד בקרב זוגות צעירים ומשפחות.

דגמי דירות

דגם חדרים גודל דירה גודל מרפסות התוכנית האדריכלית

סטטוס פרויקט

תאריך תאור פרויקט קישור להורדה

השאר פרטים ונחזור בהקדם:

הפרויקטים שלנו
selected הצג הכל unselected
Ybox נדל"ן
חברה ציבורית
unselected
Ybox השקעות
חברה פרטית
הבא
הקודם