cover

נווה אביבים – נתניה

נתניה

לא מסומן
Ybox נדל"ן
חברה ציבורית
לא מסומן
Ybox השקעות
חברה פרטית
נווה אביבים – נתניה
הדמיה של נווה אביבים
איש שותה קפה
אודות הפרויקט
דגמי דירות
סטטוס פרויקט

אודות הפרויקט

וויי בוקס בשיתוף עם חברת נווה גד מקימים 4 מגדלים מפוארים המשקיפים על מרכז העיר, אנו מציעים לכם תכנון אדריכלי חדשני ומעוצב בדיוק לצרכים שלכם, לצד מפרט בניה מתקדם במיוחד, המעניק לכם את כל המותרות של החיים במגדל יוקרה: לובי מפואר, אולם לרווחת הדיירים, פיתוח סביבתי מוקפד, חניה תת קרקעית לכל דירה. בין הבניינים תוכלו להנות מפיתוח חדשני ומודרני של 8 דונם שטח ציבורי פתוח.

לבחירתכם מגוון דירות 4,3,2 חדרים, לופטים ופנטהאוזים שתוכננו תוך מחשבה על נוחיות מרבית ועיצוב ברמה הגבוהה ביותר. כל דירה מציעה לדייריה מרפסת שמש גדולה ומרווחת.

עדכון לחודש פברואר 2015
שיווק הדירות בפרויקט נווה אביבים מצוי בעיצומו, נותרו דירות אחרונות בבניין מס' 1.
הפרויקט הינו לאחר החלטת ועדה ולקראת קבלת היתר בניה, בתכנונו של האדריכל הנודע גיורא גור ומעצבת הפנים קארן ראובני.

לגור קרוב להכל
דמיינו לעצמכם מגורים הנמצאים במרחק הליכה לכל מקום, לשוק, לים, בתי קפה שכונתיים, שכונה שאפשר לקרוא לה בית. מרכז העיר נתניה הוא המקום שאתם מדמיינים. בשנים האחרונות שמה עיריית נתניה דגש על השקעה וטיפוח מרכז העיר, נתניה החדשה מתחילה כאן ועכשיו ואתם מוזמנים להצטרך להצלחה שלה.

מרכז העיר נתניה נהנה מנגישות גבוהה בזכות צירי התנועה החדשים והנוחים שייבנו באזור בשנים הקרובות. הדרך חזרה הביתה קצרה מתמיד, והנגישות למוסדות ולמסחר בתוך לב העיר גבוהה. תכנית של צירי תנועה נוספים באזור כמו רחוב רזיאל כבר בשלבים מתקדמים כך שהדרך לבית שלכם תהיה קלה ומהירה מתמיד.

נתניה ממשיכה להתפתח
מערכת החינוך בנתניה נמצאת בלב מהפכת חדשנות, הן ברמה הטכנולוגית והן ברמה הבין-אישית. במרכז העיר נתניה מוסדות חינוך מהמובילים בעיר, החל מגני ילדים ועד תיכונים. העיר נתניה שמה לעצמה דגש על חינוך ערכי לצד חינוך הישגי לכלל האוכלוסייה.

נתניה בתור עיר שמטפחת תרבות ופנאי, מאפשרת לתושבים להכיר מגוון רחב של אומניות, מהיכל התרבות המרכזי, דרך מוזיאונים שפזורים בעיר ופרוייקטים רבים של תערוכות מתחלפות. כמו כן, במהלך השנה מתקיימים פסטיבלים רבים ברחבי העיר. באזור מרכזי תרבות ומתנ"סים לרווחת התושבים.

העיר שיש בה הכל
מרכז העיר נהנה בשנים האחרונות מתנופת פיתוח רחבה. בהתאם לזאת הושם דגש על תכנון והקמה של תשתיות חדשות. היום תוכלו להסתובב בנתניה ולהנות מטיילת חדשה לאורך העיר, להגיע לכיכר העצמאות המחודשת ולהנות מבתי קפה וגינות משחק לילדים.

בשנת 2007 הוכרזה נתניה כ"בירת הספורט של ישראל". מאז נתניה מעודדת פעילויות ספורטיביות ומציעה שלל מתקנים ברחבי העיר כדי לסייע לתושבים לשמר אורח חיים בריא, לגוף ולנפש. לרווחת התושבים מסלולי הליכה וריצה, מסלולי אופניים, מתקני כושר ומגרשי ספורט. בנוסף, בשנת 2013 נפתח איצטדיון הספורט החדש וביחד עם הקרבה למכון וינגייט מוקמה נתניה על מפת הספורט של ישראל.

דגמי דירות

דגם חדרים גודל דירה גודל מרפסות התוכנית האדריכלית
קומה 1 4 pdf הורד תוכנית
קומה 2 3 pdf הורד תוכנית

סטטוס פרויקט

תאריך תאור פרויקט קישור להורדה
13/12/2017 תמונות מאתר הפרויקט pdf הורדת תוכנית

השאר פרטים ונחזור בהקדם:

הפרויקטים שלנו
selected הצג הכל unselected
Ybox נדל"ן
חברה ציבורית
unselected
Ybox השקעות
חברה פרטית
הבא
הקודם